Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyszer röhögök aztán sírok...

Egyszer röhögök aztán sírok (hangulat ingadozasaim vannak) ,mindent tul gondolok, senki nem ért meg mi lehet az oka? Nem érzem hogy szeretnének az emberek pedig vàgyok nagyon durván a szeretetre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Valószínűleg traumád van régebbről, nézz utána én nagyon tudom ajánlani Dr. Máté Gábort, biztos fogsz segítséget találni benne. Próbáld meg megérteni magadat, csinálj önvizsgálatot, nézz magadba. Az jó hír hogy tudod mit érzel, találd meg miből fakad ez az érzés és gondold át hogy mit tudsz tenni azért hogy jobb legyen, vagy hogy kell e egyáltalán aggódni ezért.

Nyugi én is hasonlóan voltam, egy kis kutatás után, fokozatosan egyre jobban leszel :) Ha tudsz pszichológust felkeresni, akkor az nagyon jó, mert ő tud személyes tanácsokat is adni és segíteni jobban megismerni magad

2023. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
ez van, bele kell törődni
2023. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Pszichológus, de nagyon gyorsan!
2023. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Ebben szenvedek 15 éves korom óta. De meg van rá az oka,most nincs kedvem részletezni röviden összefoglalva: Nem volt normális gyerekkorom + felnőttkorban évek során folyamatosan rosszak történtek meg velem. Dili doki szerint bipoláris zavarom van, szedjek gyógyszert. De én nem fogok magam mérgezni gyógyszerrel. Tehát marad szenvedés.
2023. okt. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Én kb 16 éves koromtól szenvedek ebben. Az utóbbi 2 évben egyre erősebb, de megvannak az okai. Nem megyek ,,szakemberhez", mert az úgyis csak gyógyszerrel tömne, és nem is végezhetnék akkor sokféle munkát. Így marad az, hogy naponta hasznos videókat nézek, és próbálom kezelni magam. Valamikor ez jobban megy, valamikor kevésbé.
2023. okt. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Srácok, a pszichológus nem ad egyógyszert.

De ti dolgotok, ha szenvedni akartok... Gonolom egy kartörést vagy szívelégtelenséget is inkább kihordtok érintetlenül, nehogy már valaki beleszóljon...:D

2023. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Atyaúristen mik ezek a kommentek....


Kedves kérdező!


Mindenképpen érdemes kideríteni az okat. Keress fel elsőnek egy pszichológust es jarj terapiara. Lehet, h tovabb fog küldeni pszichiaterhez, de nem mindegyik sarlatán, nem kell megijedni. Persze van sok kevésbé jó pszichiater es pszichológus en is többnél voltam, amíg megtaláltam az igazit, de sokat segített. Én JÓL AKARTAM lenni, és ez hajtott előre, h addig kerestem fel terapeutakat amig meg nem találtam az igazit.


A pszichiáter nem rosszból ad gyogyszert.... Az agyban rengeteg hormon van. Felborulhat sok minden miatt az agyi hormon szint, es ezeket gyogyszerekkel tudjak helyre rakni... A gyógyszer nem azt jelenti, h életed vegeig szedni kell. Egyedul a benzodiazepin hatóanyagut kerüld meg a Rivottrilt, meg volt még egy aminek nem jut eszembe a neve, az vizvisszatartas miatt hízlal. Ez az egyik.


A másik: szintén hormonok... Lehet valamelyik hormonodból több vgy kevesebb van, lehet felkeresnek endokrinologiat, h esetleg nincs e premenstruatcios szindromad, mar ha lany vagy.


És szintén hormin dolog.... Ha szedsz foganzasgatlót sűrgösen hagyd abba, mert szinten brutalisan felboritja az ember hormonhaztattasat, es olyan szintű hangulatingadozást tud okozni, h csak na. Hormonmentes Jankára keress ra... Mashogy is lehet vedekeznj nem csak gyógyszerrel...


Hosszutávon nem megoldas amiket a feljebbi emberek írtak. Azert mert videokat nezegetsz a problema nem fog megoldodni.

Valószínűleg nem kaptal amugy eleg szeretet sem... Es ez baj. És ez nem a te hibad. De hidd el lesz majd olyan aki szererni fog. Sajnálom, h nem kaptál szeretet. Aterzem.


En amugy jartam hosszu eveket terapiara, pszichiaterhez is, nekem nem vlt ilsen hangulatingafozásom mas volt, szedtem egy evig gyógyszert es egyaltalan nem hulyultem meg. Ugyanaz vagyok. A negatív tuneteket szuntette meg. Pl szorongást....

nov. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik lepontoztak, azoknak fogalmuk nincs az emberi anatómiáról, sem a testről sem a lélekről nemtudnak semmit. Ugyh aki szenvedni akar, annak hajra. Sok sikert mindenkinek. Aki jól akar lenni, az meg segítseget fog kérni
nov. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!