Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB tartozás rendezese után...

TB tartozás rendezese után mikor válik újra érvényessé a taj?

Figyelt kérdés

Kiderült ,hogy 58000Ft tartozasom halmozódott fel egészségbiztosítási jog címen , be fizettem rögtön (csekk,ma de)

Viszont nem tudom ilyenkor hány nap míg újra érvényes lesz a táj számom és mehetek orvoshoz, mert már mennem kéne de így elküldenek


nov. 29. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
El nem küldenek, hanem először ki kell fizetni az ellátást. Ha befizetted, akkor valami átfutási idő van amíg lekönyvelik, de hívd fel őket, vagy ha van ügyfélkapud, akkor te magad is tudod ellenőrizni a TAJ szolgáltatásoknál.
nov. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van ugyfelkapum de egyszerűen nem találom hol tudom le kérni a táj érvényességét.
nov. 29. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi van, hogy TAJ-al összefüggő szolgáltatások, azt kell elindítani, azt hiszem újra be kell jelentkezni oda majd. De ne az eeszt-ben nézd, hanem a normál ügyfélkapun.
nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez.

nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!