Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem fizettem több mint 1 éve...

Nem fizettem több mint 1 éve a TBt akkor kihúzzák a fogam ingyen?

Figyelt kérdés
Közel 150 ezres tartozásról küldözget papírt a nav de nem tudom befizetni, nem is dolgozom. Viszont elrepedt az egyik fogam és ki kéne húzni. Ezt kihúzza ingyen a kőrzeti fogorvos? Vagy kiszámláz ilyenkor valamit, amit megint csak nem tudok majd kifizetni? Vagy ha sürrgősségire kellene ezzel mennem akkor ahhoz mennyire kell súlyosnak lenni az állapotomnak?
nov. 29. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kihúzza, de sztem kiszámlázzák majd. Tb nélkül semmilyen ingyenes ellátás nem jár.
nov. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Illetve ha kiszámláznák az se lenne baj mert nincs a nevemen semmi és nincs befojó jövedelmem sem. A lányom házában lakom és azt viszont nem akarom hogy ő bármi módon belekeveredjen az én tartozási ügyeimbe.
nov. 29. 07:18
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Az eszedbe se jut, h kifizesd a tartozást esetleg?
nov. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehetetlen lenne kifizetnem mivel nincs pénzem. Márol holnapra élek.
nov. 29. 07:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Drága lesz ez a foghúzás...
nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem dolgozol vagy nem bejelentett alkalmi dolgokból élsz? Nincs neveden semmi az oké, de attól még a tartozás halmozódik. Halálod után meg megöröklik a hozzátartozóid, jelen esezben a lányod. Önkormányzattól kértél segítséget?
nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyáron szoktam alkalmilag fükaszázni de ilyenkor télen csak ritkán hívnak fát vágni, de ott is inkább bort adnak mint pénzt. Nincs semmi értéktárgyam de ha mégis kapna a lányom valami örökségi papírt akkor lemond róla és így nem megy tovább a tartozás, ezt már megbeszéltük vele. Az önkormányzat pedig nem segít semmiben amióta kirúgtak a közhasznú munkából.
nov. 29. 07:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod hogy kiszámlázzák, akkor menj el magánrendelésre. 10-20 ezerért kihúzzák.

Nálunk volt nem is olyan rég egy páciens, aki hozzánk tartozott, jelezte hogy nincs TB, nincs pénz, de nagyon fáj neki. Mivel akut esetnek számít a fogfájás, így kihúztuk neki teljesen ingyen. Ez szerintem emberség kérdése.

nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz, mondd el mi van, lehet az lesz amit #8-as írt és akkor el van intézve.
nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmegyek akkor kőrzetishez és meglátom mi lesz.
nov. 29. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!