Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy mükodik a Hp nàl ez à 12...

Hogy mükodik a Hp nàl ez à 12 hônapos probaidôszak ? Elofizettem Ès azt irja, hogy 12 honap probaidôm van. Szoval 12 honapig ingyen küldi à tintàt ? Mert màr uton van Ès nem fizettem

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 12:49
 1/4 szántóvető ***** válasza:
100%

[link]

ha további kérdésed van,hívd fel őket.

2023. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
55%

"Szoval 12 honapig ingyen küldi à tintàt ?"


Egyre többen futnak ebbe bele.

Ingyen? Marketing szempontból már az is elég ha ezt hiszed. :)


Szerintem nincs ingyen ebéd és tudjuk hogy a cégek profitot akarnak, nem nagyon jótékonykodnak.


Úgy tűnik felépítettek valami marketingszörnyeteget erre a dologra.

Nyomtatsz, kevés a festék, másnap hozza a futár, lerakják az ajtód elé, stb.


Az én HP nyomtatómat úgy kellett "lebeszélni" arról hogy az internetre csatlakozzon és hazabeszéljen. Hamis gateway címet, routerben tiltást stb kellett beállítani hozzá.

A nyomtató telepítője meg feltelepített ezeregy-féle HP tool(zást) kérdés nélkül a driver mellé. Alig győztem levakarni őket a gépről.

Azt akarta hogy gyűjtsem a pontokat amit nyomtatásért adogat, állandóan zaklatott hogy mit kívánsz kisgazdám, kedvezményeket javasolt, kioktatott hogyan menthetek meg fákat, stb.


Én nem kedvelem az ilyesfajta s*ggnyalást, van aki törődésként éli meg. Majd én intézem ha akarok valamit nem kell a képembe tolni.

2023. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A nyomtatója észleli, hogy mikor kezd kifogyni a tintapatron vagy a tonerkazetta, és automatikusan újat kap, de nem minden hónapban, hanem csak amikor szükséges


Ki érti ezt

2023. aug. 16. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki tud olvasni.
2023. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!