Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fizettem a fogorvosnál?

Miért fizettem a fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Azért írom ide a kérdése, mert kicsit megingattak. Tudom, hogy a fogmegtartó kezelés,meg a fogkőleszedés ingyenes. Azt hallottam, hogy egyszer évente??

De a lényeg az, hogy a körzetinél voltam, fogat tömtek, meg fogkövet is leszedtek, és az utóbbira kért pénzt 10 000 forintot. Azért fizettem, mert gondolom csak egy szolgáltatás ingyenes? De valaki csodálkozott. Tudnátok segíteni, hogy az orvos jogosan kért pénzt?



2017. szept. 7. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Na már miért lenne ingyenes magán dokinál?
2017. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos. Számlát adott? Feljelentheted a betegjogi képviselőnél. Ennek a neve, és a címe kötelezően ki kell, hogy legyen téve a váróteremben.
2017. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem magán.
2017. szept. 7. 18:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nem kértem számlát. Mondom én abban a hitben éltem, hogy egy kezelés ingyenes. Mikor fogorvosnál jártam, az akkor volt mikor diák voltam. Azóta sajna nem vagyok otthon annyira ezekben a dolgokban. Tehát fogtömést és fogkő leszedését is kértem. Nem kérte az árát a tömésnek, csak a fogkő leszedésnek.... Rá kérdezek a beteg jogi képviselőnél, az lesz a legjobb... :/
2017. szept. 7. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kér pénzt a körzeti tömésért, 3000 Ft-ot. Fogkőleszedésért a maszek orvosom se kér 10000 Ft-ot, edz durva azért.
2017. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ez
2017. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az ő neve biztosan kint kell, hogy legyen. Mindenképpen kérdezz rá, mert szerintem sem járt el jogosan. Nekem is volt olyan a közelmúltban, hogy a két kezelést egyszerre csinálták, és az én körzeti orvosom nem kért érte egy fityinget sem. Pedig 3 fogamat is tömte, a fogkövet ő mondta, hogy akkor már leszedi, ha úgyis itt vagyok, legalább egy ideig nem kell újra.
2017. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!