Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megfáztam nagyon mit csináljak?

Megfáztam nagyon mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát az a bajom hogy nagyon köhögök az orrom állandóan bedugul hiába fújom ki.szedek kalmopyrin T hogy lehetnék jobban?32F

2023. dec. 6. 19:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
A "32F"
2023. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy... nem bántásból. 32 évesen soha nem voltál megfázva nagyon, hogy ötleted legyen? Vagy visszakeresni a frissnek számító kérdéseket.
2023. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Az előzőt kérem törölni, mert idő előtt elment.


Tehát helyesen:

A "32F" kifejezés regiszterében két bit is átugrott!


Az első az a bizonyos "Most Significant Bit" a binárisan jegyzett számértéknél, tehát a 32-ből így lesz 16. A második pedig egy paritásbit, tehát az "F" indikátor helyesen "N"-re vált.


A szexista támadásokat megelőzvén még megjegyezném, hogy az "F" értelemszerűen "Felnőttet" jelent, az "N" pedig "Növésben" levőt!

:)

2023. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Nátha vagy influenza. Pihenj, aludj, sok meleg folyadékot fogyassz, tea mézzel és citromlével, meleg levesek. Tengervizes orrspray, ha torkod is fáj, torokfertőtlenítő (Dorithricin pl.). Lázat ne csillapíts (Kalmopyrin) hacsak nem vagy nagyon szarul, mert azzal küzd a szervezeted a kórokozók ellen. C vitamin ilyenkor már semmit nem használ.
2023. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Én a háziorvos névre hallgató ősi orákulumhoz szoktam elvándorolni ilyenkor. Ő körbeköpköd egy kis varánuszvérrel és elküld a javasasszonyhoz gyógyfüvekért. Ha azokat beszedem és pihenek, mindig jobb lesz a helyzet.
2023. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, ezen jót nevettem xD
2023. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Mézes hagymatea jó sokat, meleg, pihenés!
2023. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Hagymát nyersen is ehetsz mellette, garantáltan kitisztít!
2023. dec. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek nem tűnt fel, hogy ez covid?
2023. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Senkinek nem tűnt fel, hogy a sima nátha is okozhat ízlelés és szaglásvesztést? Nem minden covid, ami taknyos…
2023. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!