Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megfáztam nagyon mit csináljak?

Megfáztam nagyon mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát az a bajom hogy nagyon köhögök az orrom állandóan bedugul hiába fújom ki.szedek kalmopyrin T hogy lehetnék jobban?32F

2023. dec. 6. 19:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

20.

Várjuk a nyálteszt eredményét, kérdező. Covid lesz. Nekem is pont ugyanez van és covid.

2023. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt idén és nem lett covid… Sőt, a szomszéd csávó ugyanezekkel a tünetekkel se volt covidos.

Sima influenza vagy egy rondább felfázás is okozhatja ugyanezt.

2023. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%
D vitamint szedj, Fluimucilt is, kamilla teát igyál, kamilla teával gőzöljél, a tüdődet, feküdj egy hétig, izzadj, az jót tesz, pihenj, óvd magadat az idegeskedéstől, ha kell, orrcsepp, és beszélj a házidokiddal is. Mert a vírus fertőzés legyengít és utat enged a bakteriális fertőzésnek. Hörghurut, tüdőgyulladás előfordulhat, ha nem vigyázol. A doki antibiotikumot ad erre. Nekem pl már a nátha, vagy influnál is felírja
dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha neked influenzára antibiotikumot ad az orvos, akkor komoly gondokkal küzd felétek az egészségügy…
dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kamillával inhalálj. Feküdj be jó meleg ágyba, úgy, hogy baromira leizzadj, ömöljön a víz rólad, ez szokott használni.
febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

25.

2 és fél hónap alatt már rég meghalt vagy meggyógyult.

febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

24/ 26


Nem influra adja, de olvasd el újra amit írtam.

Az influenza olyan állapotot hozhat létre, hogy megnyitja a légutakat a bacik számára, amik könnyebben bejutnak. Szövődményként baci fertőzés is létre jöhet.

Na Arra írja fel az antibiotikumot, műveltkém!

febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!