Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg megbélyegzés jár ha...

Tényleg megbélyegzés jár ha valaki esetleg depresszió / szorongás miatt kezelés alá kerül?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve volt egy rosszabb időszakom, már-már majdnem elmentem vele dokihoz (volt egy időszak mikor már a lakás elhagyásának gondolatától szorongtam..), de édesanyám állandóan azt harsogta, hogy ha ezt megteszem azzal tönkreteszem az életemet. Nem vezethetek autót, mert olyan gyógyszert fogok kapni, lehet több munkahelyre fel se vesznek mert bekerül a rendszerbe, ha valami probléma van a környezetemben engem fognak először elővenni mert én vagyok a "beteg", és akármikor a későbbiekben előjön kezdhetek magyarázkodni...


Tényleg ekkora probléma ha valaki ilyen helyzetbe kerül?


Most már viszonylag jó, a barátok és az erőltetett csakazértis szocializálódás jót tett. :)



dec. 26. 10:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
jan. 5. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!