Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most inkább a véleményeteket...

Most inkább a véleményeteket szeretném kikkérni! Egy tinilány mit gondol ha egy férfinek fitymaszűkülete volt, és eltávolították?

Figyelt kérdés
Nem vagyok körülmetélve,csak kiváncsi vagyok.
2011. júl. 16. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
tinilány ne kerüljön olyan helyzetbe, hogy egy férfi péniszét kelljen nézegetnie
2011. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha művelt akkor azt hogy vallási vagy egészségügyi okokból el lett távolítva és elfogadja. Ha kevésbé művelt akkor hogy fúúúj de undi a fassza .
2011. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én baártomnak elvan, pont emiatt. Én sehogy se reagáltam, szerintem nincs vele semmi baj. Alig vevődik észre.
2011. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
2.nal a pont!
2011. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de,nemértem őket végülis....mert az h körbemetélték...az nemazt jelenti h bacihordozó stb..
2011. júl. 16. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret a csaj,akkor elfogad így,lehet megkérdezi mi volt és elmeséled neki,ennyi.
2011. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem műveltség kérdése,én ha egészségügyi oka van és nem volt más megoldás megértem,de az ok nélküli körülmetélést,vagy férfivé avatásokat,érzéstelenítő nélüli metélést ,vagy amikor vallásra fogják,holott az isten nem akarja szerintem a gyerekeket fájdalomnak kitenni,vagy testük egy részétől megszabadítani,mert akkor nem teremtette volna oda,ha nem akarta volna hogy ott legyen azt én mint okot nem fogadom el.De nem hinném fújjolna,csak ha igen rosszuul sikerült,vagy érdeklődve nézné milyen szokatlan,mert ilyet most látott.Nem hiszem hogy leszólná
2011. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2011. júl. 17. 16:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem körülmetélt van és eddig szinte csak negatív volt mindig a fogadtatás... az öltözőkben is... de a csajok se örültek neki, mert nem szép... a makk ki van száradva, fehéredik, kérges.... az orálszexet én nem is élvezem, mert semmi örömöm nincs benne, alig érzek valamit... inkább ijesztő a csajoknak, ahogy elnéztem.... szóval összességében gáz, minden szempontból, élvezet és külső, mindegyik para
2011. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha jól sikerült a metélés és a csaj szeret,akkor nincs semmi gond.Máshol meg azért néznek meg,mert ritkaság nálunk,nem minden napi látvány,szóval nem azért mert negatív véleményük lenne..
2011. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!