Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözés milyen érzés?...

Gyomortükrözés milyen érzés? Fáj vagy csak kellemetlen? Mennyi idő?

Figyelt kérdés
jan. 18. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Fura érzés amikor lenyomják a torkodon a csövet, de előtte kapsz lidokaint, ezért alig érzed. Néha fújnak egy kis levegőt a gyomorba, az egy pillanatra olyan, mintha tele lenne kajával a karácsonyi ebéd után. Nem kell félni.
jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

öklendezel, folyika nyálad és kb olyan érzés mintha az életedért küzdenél



qwa szar

jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem fáj, túl lehet élni. Öklendezni szoktak, ezen lehet segíteni azzal, ha sikerül ellazítani a garatot, és nem próbálsz folyamatosan nyelni.
jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem fáj, az órákig tartó torokzsibbadás a rossz benne.
jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ ki végzi és mivel. Tb-s alapon nincs idejük vacakolni, sietnek, kapkodnak, mert utánad még 30 ember vár ugyanarra nekik meg lejár a műszak.


Magánban jobban állnak hozzá, ott tényleg nem fáj.

jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát jobb mint a végbéltükrözés.

Gyomortükrözés nem fájdalmas, de kellemetlen érzés lehet, ha lenyomnak egy csövet a torkodba, és lehet öklendezni is fogsz tőle.

Én 2x voltam, nem öklendeztem.

jan. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Vegbél szerintem jobb, ott legalább kapsz levegőt.
jan. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!