Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbél tükrözés menete?...

Vastagbél tükrözés menete? Altatás/bódítás nélkül nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Állítólagos gyulladás miatt kell mennyek

jan. 19. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
nem faj. kellemetlen kicsit
jan. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet megmondani. Valakinek nem fáj, én bódításban is mondtam, hogy ezt hagyjuk abba, mert kegyetlen...
jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennel szarabbak is am csak mondom;) Kegyetlen? hat figyelj, nekem 2x csinaltak, az elsonel semmit nem ereztem pedig a bodito kutyafasza, mondjuk az elsonel erosebb is volt de a masodiknal semmi..ott ereztem jobban de kibirtam, max annyi hogy erosebb szelgorcsok amit erzel, szar de kilehet birni.
jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 Maradjunk annyiban, hogy nem vagyunk egyformák. Volt már vesekövem, illetve bélgyulladásom van, ami a marha sok vér mellett szintén nagyon erős, akár órákig tartó görvsökkel jár.

Ezek közül viszont egyik sem hasonlítható ahhoz, ami nekem tükrözésnél volt. Valószínűleg ilyen azon a szakaszon a belem, ez van.

jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*görcsökkel
jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bódítást felejtsétek el. Az nem érzéstelenít!
febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 De legalább kevésbé emlékszel/fogod fel.
febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor nekem csinálták, ott a bódító "koktélban" volt érzételenítő is.

Amúgy teljesen egyénfüggő tapasztalataim alapján, van akinek csak kellemetlen picit, van akinek nagyon fáj. Ahogy az éréstelenítő is van akit teljesen kiüt, mások meg kb meg se érzik. De ez nyilván függ attól is, hogy ki milyet kap, mert szerintem az egyes intézményeknél ez eltérő.

A menete nálam:

Bementünk a kísérőmmel reggel a kórházba, vàrtunk, kaptam egy kanült. (Közben még futottam a WC-re mert benyúlt picit oda is a tisztító kúra vége.😅)

Utána behívtak, alul le keolett vetkőzni, bal oldalfekvésbe vágni magad az asztalra. Megérkezett a doki, köszöntünk egymásnak, majd egy asszisztens/nővér beadta a kanülbe a bódító/fájdalomcsillapítót. Néhány másodperc után szédültem aztán elaludtam.

Menetközben felébredtem arra, hogy fáj, de nem tartott hosszú ideig. Teljesem nyugodt maradtam felébredé után is. Utána egy ágyon feküdtem kb fél órát, amíg magamhoz nem tértem. Megkaptam az eredményt, kivették a tűt a kezemből, és mehettem haza. Ennyi volt nálam.

Szerintem vágj bele bátran, ha szükséges!

febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!