Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid oltottak hogy vagytok...

Covid oltottak hogy vagytok ennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
Én nagyon megbántam az oltásokat, azt hogy hagytam magam az orromnál fogva vezetni. Az immunrendszeremnek vége, egyik betegségből esem a másikba. Előtte ilyen nem volt. Van más is aki hasonlót tapasztalt?
jan. 20. 09:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
17%
Oltatlan vagyok,de ismerősök,egy rokon(agyvérzés után) hasonlóan van,mint Te kérdező.
jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%

Akiket ismerek elég fosul vannak azóta is, betegesebbek, megbetegedtek stb., de foggal-körömmel tagadják. :D

Hiszen #nemattóvan.

jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem változott tőle az egészségi állapotom. Előtte is egészséges voltam (néha télen benyaltam valamit, amit pár nap alatt kifeküdtem), ez ma sincs máshogy.
jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
50 évesen kaptam 3 oltást. Abszolút semmi problémát nem okozott sem nekem, sem a 82 éves édesanyámnak.
jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajom. Sőt igazából kevesebbet vagyok azóta beteg, bár valszeg csak amiatt, hogy covid óta jobban megtartom a távolságot, gyakrabban mosok kezet stb, úgyhogy nehezebben kapnék el bármit is.
jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Autoimmun betegségem van, négy oltást kaptam, és jobban vagyok, mint valaha a betegségem kialakulása óta. Semmit nem bántam meg.


Most persze jönnek a lepontozások, meg hogy kamuzok, de nem érdekel. Én csináltam ezt végig, én tudom.

jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%
Akik jól, sőt jobban vannak, azok mit kaptak?
jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

Minden rendben van. Jól vagyok.

Te figyu, az influenza oltást beadatóktól is megkérdezed minden évben, hogy hogy vannak és jól leteremted őket?

jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Én 3 oltást adattam be, semmi negítív dolgot nem tapasztaltam!
jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Semmi változás nincs (2 kínai, egy pfizer).
jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!