Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid oltottak hogy vagytok...

Covid oltottak hogy vagytok ennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
Én nagyon megbántam az oltásokat, azt hogy hagytam magam az orromnál fogva vezetni. Az immunrendszeremnek vége, egyik betegségből esem a másikba. Előtte ilyen nem volt. Van más is aki hasonlót tapasztalt?
jan. 20. 09:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
80%

3 Pfizer.

Ha minden igaz, már 2 éve halott vagyok.

jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
17%
jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Waff ***** válasza:
64%
Oltatlan vagyok, a feleségem 2 pfizert kapott még tavalyelőtt nyáron, azóta lett egy látótéri trombózisa, egyik szemére kb 50%-os látásvesztés, és néha úgy van mint te kérdező, vannak időszakok mikor iszonyat legyengül. Vitaminokat, immunerősítőt szed, de kb annyit ér mint a pezsitabi. Esetünkben nem rózsás a helyzet.
jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Immunbetegség miatt szakorvos hiába nem tanácsolta, a kormányt nem érdekelte. Mivel fóbiám van a tűtől, dupla Jansen-t kértem és ezzel le akartam tudni. Hiába használok magamra spirituális energiákat, rosszul lettem tőle és azóta minden második hónapban rejtélyes rosszulléteim vannak. De mire elmegyek orvoshoz, semmit nem látnak. Azt mondják az orvosok, hogy az alap immunbetegségemmel tönkretette az immunrendszeremet és 2 napra fellángol valami. De mire vérvételre tudok menni, eltűnik. Ezt soha nem írtják így ki. >.< Akik kezelnek engem, ezért haragszanak is a kormányra.

Előtte persze ahhoz lett volna esze a kormánynak, hogy plazmát adjak magas ellenanyag miatt. Ugyanis oltás előtt tünet nélkül magas ellenanyag volt bennem, koncertek miatt vettem ár magamat. Nehezen a tűfóbiám miatt. Hát immunbetegség miatt nem adhatok plazmát. Háh-háh! Nem is érdemli meg!!


35/F

ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja: minden második évben voltam beteg addig.
ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!