Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid oltottak hogy vagytok...

Covid oltottak hogy vagytok ennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
Én nagyon megbántam az oltásokat, azt hogy hagytam magam az orromnál fogva vezetni. Az immunrendszeremnek vége, egyik betegségből esem a másikba. Előtte ilyen nem volt. Van más is aki hasonlót tapasztalt?
jan. 20. 09:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
25%

Na, akkor az elégedettek voltak a kontrollcsoport. :)

Nagyon szerencsések vagytok!

jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%
Hát, igazából nem mi voltunk szerencsések, hisz ez volt a normális. Inkább azon kevesek voltak pechesek, akiknek sajnos pont nem viselte jól a szervezete már az oltást sem.
jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
81%
#7: 2 Astrazeneca, 1 Pfizer, a 4. Moderna
jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanúgy vagyok, mint előtte.
jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
93%
Háromszoros oltott vagyok. Meddőnek nyilvánítva, de a 3.oltàs után a következő lombikprogramnàl megfogant a babám, akivel már 37 hetes várandós vagyok és hamarosan szülök. Szóval szuperül 🙂!
jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, adtam a zöldet. Nagyon el vagyok keseredve, hogy nem tudok meggyógyulni már 2 hónapja. Egyik takonyból esem a másikba, iszonyú köhögés kínoz, bár ez kicsit talán jobb lett az utóbbi pár hétben. Herpesz, afta, csúnya gombás fertőzés. Mindha minden összeesküdött volna ellenem. Hozzá teszem elkezdtem szedni az immunerősítőt de mindezek ellenére is kijöttek ezek a nyavaják.
jan. 20. 13:13
 27/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ehhez semmi köze nincs a 3 éve kapott oltásodnak. Jobbulast.
jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
80%
2 pfitzer (terhesség alatt) 1 moderna (szoptatás alatt), nem tapasztalok váratlan változást. A járvány alatt kevesebbet voltam beteg (a maszk meg az otthon maradás jól véd nátha ellen), utána egy darabig többet (mert elfelejtette az immunrendszerem a náthavírusokat), most megint kevesebbet. Azóta influenza ellen is mindig beoltatom magam, a franc akar kisgyerek mellett ágynak esni, plusz a szoptatás miatt egy kicsit a fiamat is védi.
jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
79%
4 Pfizert kaptam és most a 79. évemben vagyok. Az utolsó oltás után 2 hónappal elkapott minket a covid, de nagyon gyenge tüneteink voltak, még lázunk sem volt. Most 2 hónapja volt valami enyhe fertőzés (én nem teszteltem magam), a feleségemnél covidnak bizonyult, de kiválóan vagyunk. A hideg- és melegfrontok gyors váltakozása viszont jobban megvisel.
jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
87%
Nemattóvan.
jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!