Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid oltottak hogy vagytok...

Covid oltottak hogy vagytok ennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
Én nagyon megbántam az oltásokat, azt hogy hagytam magam az orromnál fogva vezetni. Az immunrendszeremnek vége, egyik betegségből esem a másikba. Előtte ilyen nem volt. Van más is aki hasonlót tapasztalt?
jan. 20. 09:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%
8: én 3 modernát
jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%
3 covid oltásom van, influenza ellen is kapok minden évben, jól vagyok, köszönöm! Az ismerőseim között is mindenki rendben van, mióta megkapta a covid oltást.
jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
82%
#7 az 5. vagyok, két Astrát és 1 Modernát kaptam.
jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
2 Pfizer és 1 Moderna. Egyik esetben sem tapasztaltam se közvetlen mellékhatást, sem azóta semmi változás az általános egészségi állapotomat illetően.
jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
82%
2 astrát és 2 pfizert kaptam, semmi bajom. Nem voltam beteg 5+ éve, covidot sem kaptam el eddig, vagy ha igen akkor nem éreztem.
jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
85%
Én is 3 oltást kaptam, két oroszt, és egy Pfizert, nekem sincs semmi bajom sem, valamint azóta megszűnt az, hogy minden telet végigtaknyolok. Egy ismerősömnél sem lett probléma.
jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
2 Szputnyik, 1 Pfizer a család összes tagja. Köszönöm szépen, tök jól vagyunk. A gyerekek 3 Pfizer, azóta egyik sem volt még náthás sem.
jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
82%
3 Pfizert kaptam és nem különösen érzem a hatását. Amiket tapasztalok (pl pajzsmirigy probléma) az családi örökség sajnos, mivel anyumnál is megtalálható volt 30-35 évvel ezelőtt. Az oltások után se volt bajom, a kezemet nehezen emeltem kb 3 napig és ennyi.
jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
68%

2 Pfizert vettem fel kényszerből mert megfenyegettek, hogy kirúgnak.


Hálistennek semmi bajom. Azelőtt is makk egészséges voltam és most is.


Utána fenyegettek a harmadikkal is de azzal úgy voltam, hogy kitolom a végére hátha eltörlik, hogy kötelező és nagyon jól tettem mert tényleg eltörölték.

jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%

2 Pfizert kaptam. Rá fél évvel később elkaptam a covidot amitől nem volt annyira bajom, csak köhögtem kegyetlen módon és 1 napra gyengültem le annyira hogy egész nap feküdtem és aludtam szinte, de a szagokat éreztem ugyanúgy, ízeket szintén éreztem, fáradtabb voltam pár napig a köhögés mellett és ennyi.

Aztán eltelt megint majdnem fél év amikor ismét elkaptam a covidot, akkor viszont az ízületeim fájtak kegyetlen módon főleg a vállam, ujjaim, csuklóm, könyököm meg a térdeim.

Akkor nem tudtam hogy covid, elmentem orvoshoz hogy írjon fel valamit meg utaljon be valahova, és akkor mondta hogy csináljunk tesztet mert lehet covidos vagyok és pont azt a fajtát szedtem be ami ezt okozza, illetve amúgy sem ártana.

Persze pozitív lett, haza küldött, kiírt egy fájdalomcsillapítót hogy azért ne őrüljek meg és ennyi.


Aztán azóta jóformán nem is voltam beteg, pár hónapja voltam picit megfázva mert huzatos helyen dolgoztam és le voltam izzadva kegyetlenül, de nem voltam annyira gatyán meg semmi.


Korábban sem voltam beteges fajta pedig rengeteg helyre jártam, meg járok el de nem nagyon jellemző rám hogy elkapjak bármit is.

jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!