Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha van beutalóm mehetek magán...

Ha van beutalóm mehetek magán vértvételre?

Figyelt kérdés

Nem kaptam időben időpontot vérvételre, mert nem tudtam, hogy januártól tönkretették a vérvételi rendszert, így a korábbi 1 max 3 hétről 6 hétre nőtt a várakozási idő.


Van arra lehetőség, hogy valahol megcsináltatom a vérvételt és csak a vérvétel díját kell kifizetnem a vizsgálat meg megy TB alapon?



jan. 27. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nincs.
jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fasza.
jan. 27. 20:11
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Magánellátást nem véletlenül hívják magánnak.

Ha félsz az államit akkor fizess.

jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy meg ha fontos az eredmény az orvos ráírja a beutalóra és azonnal megcsinálják.
jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3


Nem félek tőle, a leírásban ott van, hogy miért akarok odamenni.


#4


Akármilyen vizsgálatra nem írhatják rá, hogy sürgős, ha jól tudom ez is most változott.

jan. 27. 20:17
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
De ráírhatják ha valóban sűrgős. Valószínűleg a tiéd nem halaszthatatlan. Szóval várd ki a sorod vagy fizess.
jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az ahol 6 hét a laborba az időpont???


Nálunk kb 2-3 napra adják az időpontot(Budapest)

jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Tuti túloz a hat héttel.Olyan nincsen sehol.
jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6


Nem az életem múlik rajta, de azért a kontroll vizsgálatra nem lesz jó vérvétel nélkül visszamenni.


#7


Debrecenben. Január 17-én próbáltam időpontot kérni, február 22-re tudtak volna leghamarabb időpontot adni. Pedig meg is nézte, hogy nincs-e esetleg visszamondott időpont.

jan. 27. 20:27
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Az ki van zárva, online időpontfoglalás már most előbb ad időpontot mint amit leírtál.
jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!