Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm, hova menjek vele?

Benőtt köröm, hova menjek vele?

Figyelt kérdés

Próbáltam kivágni, de nem sikerült. Már nagyon állni se tudok, ha a padlóhoz ér az ujjam, nagyon durvan elkezd fájni.


Elég rosszul is néz ki, vörös, duzzadt, néha vérzik.


Hova tudnám elvinni? Hogy működik ez egyébként, mi a folyamata?


Kecskeméti vagyok.


jan. 31. 17:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Borgyogyaszat aki beutal sebeszetre. En magannal voltam BP-n, nagyon rendesek voltak. Varolistas TB-re nem megyek.
jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Kereshetsz egy gyógypedikűröst is a környéken. Hátránya, hogy ha nem műtteted, akkor hozzá havonta járhatsz kivágatni, de most hirtelen jó lehet, aztán van kb 1 hónapod klinikát, sebészt keresni, aki megoldja a problémát.
jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%
Milyen műtét ??? Azért nő be mert nyomja a cipő a zokni , a bőr vastagszik meg az nyomja . Kiáztatod alaposan és kivágod vagy hivj hazhoz ajanlott gyogypedikűröst . Klinika lemetszi járhatsz utolagos kezelésekre .
jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
Total hulye vagy kettes. Ez muteti dolog, nem pedikur.
jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Sebészetre (általános, nem baleseti) nem kell beutaló, oda menj.
jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
3-as Persze, kiáztatod, kivágod, csak ezt a műveletet havonta végezheted... Hosszútávú megoldáshoz úgyis orvos kell.
jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom enyhe nyomásra már genny ürülne belőle... Tartsd tisztán, fertőtlenítsd -valami gyulladáscsökkentő krém jó lenne rá, ha van- és be kellene kötni. Nekem régen SEBÉSZETen le is vették a körmöm. Mielőtt megijedsz a köröm levételtől: injekciót adnak, egyeltalán nem fáj, de utána cipőt nemigen tudsz húzni egy darabig.

Valószínűleg nem veszik le, csak rendbe teszik, kezelik.

Valahogy hozzá kellene szoknod, hogy nem KIvágod a körmöt, csak LEvágod. Amikor a növése elér egy pontot, pár napig nagyon zavaró/kicsit fáj, jól esne alaposan KIvágni, de ha ellenállsz a kisértésnek ez elmúlik, és nő tovább, már nem irritál. Próbáld majd egyenesen levágni, a széleinél is legfeljebb egy picit kanyarodj lefelé.

jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
4# Az és full korlátolt idióta is te vagy , én meg a gyogypedikűrös !
jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
7# A szoros cipő és a hegyes levágás okozza , a bőr ránő a körömre azért deformálodik . Fáj a szemed operaltasd ki, faj a gyomrod műtesd fáj a köröm vegyék le . Sok ésszel ennyit tudtok , tipikus mezei fogyasztók vagytok.
jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A pediküröst felejtsétek el! Ilyen gyulladt körömhöz hozzá sem nyúl. Sebészetre menj vele.
jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!