Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm, hova menjek vele?

Benőtt köröm, hova menjek vele?

Figyelt kérdés

Próbáltam kivágni, de nem sikerült. Már nagyon állni se tudok, ha a padlóhoz ér az ujjam, nagyon durvan elkezd fájni.


Elég rosszul is néz ki, vörös, duzzadt, néha vérzik.


Hova tudnám elvinni? Hogy működik ez egyébként, mi a folyamata?


Kecskeméti vagyok.


jan. 31. 17:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ez a 20%-os ember aki itt szid mindenkit, annak mi baja?
jan. 31. 19:01
 12/29 anonim ***** válasza:

#9

Itt már egy komoly gyulladás van, szepszis is lehet belőle. az a fő probléma. Ezzel már nem lehet szórakozni, nagyokos.

jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

7


9-nek igaza van, a helytelen levagas es a rossz cipo vagy szoros kornezet a problema, vagy ha sokaig szimplan nem vagja le.


Kerdezo az a 20%-os idiota az a gyogypedikuros. Ez sebeszet. Addig a borgyogyasz lehet ad valami gyogyszert ra, hogy ne fertozodjon el tovabb, gyulladascsokkento/gombaolo antibakterialis kenocsot, majd beutalo sebeszetre. En voltam maganban, nem kellett vissza mennem, kivagta koromagyig es kesz, vagom rendesen. Persze csengetni kellett a penztarcat de pentekrol keddre kaptam idopontot masik hetre.

jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
13# A cipőjét ráér lecserélni szélesebb orrúra, meg a körmét is megtanulhatja egyenesre vágni, de ennek akkor lesz jelentősége, ha a szepszis-veszély elmúlt. Mert abból nagy baj lehet, ha hallottál már ilyesmiről.
jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ugye nem vagy cukorbeteg?
jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#15 cukorbeteg vagyok igen, miért?
jan. 31. 21:58
 17/29 A kérdező kommentje:
Amúgy jó néhány hónapig nem volt vele probléma, most pár napja jött elő, szó szerint eséről reggelre :D épp azon agyaltam hétvégén h tök jó, nem volt vele baj már mióta, erre reggel érzem hogy fáj, vérzik kicsit, stb :D
jan. 31. 21:59
 18/29 anonim ***** válasza:

Mert a cukorbetegeknek nagyon kell vigyázni, meg ne sérüljön a lábuk. Nehezen, gyógyul a romló hajszáleres keringés miatt, nem gyógyuló sebek alakulhatnak ki, sürgősen menj orvoshoz! Az most jó jel, ha fáj.

Nem akarlak megijeszteni, de nagyon fontos, hogy már holnap orvoshoz menj. Itt nézhetsz utána: [link]

jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
4-es Totál hülye az, aki még ékezetekkel sem tud írni... Nyugodtan vedd magadra! Pontosan a GYÓGYpedikűrös foglalkozik ilyennel. Csak az nem hosszútávú megoldás. Véglegesen megszüntetni megpróbálhatja (vannak már rá különféle eljárások), de azzal sem garantált a teljes siker. Ráadásul időigyénes. Úgyhogy tájékozódj, mielőtt marhaságot írsz.
febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
nem kell kiemelni hogy gyogy, nem vagy te orvos meg semmi, egy pedikuros vagy gyogyaszati cellal is. Oke. A masik meg, hogy te szerintem nem lattal meg igazan durvan benott kormot amit meg se tudnal oldani, folyik a genny, ha hozzaersz barmi elessel mar ordit a beteg, mert be van gyulladva a koromagyig. Te hogy akarnal lemenni a koromagyig GYOGYpedikuroskent? Ha kapnal engedelyt lidokain injekciora es tudnad hova kell szurni egyesevel pontonkent, akkor sem biznek benned. gyogypedikuros... max a plazacicaknak meg az oreganyoknak.
febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!