Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha TB tartozásom van most...

Ha TB tartozásom van most először, van/lehet valamilyen retorzió azon kívül, hogy vissza kell fizetnem?

Figyelt kérdés

febr. 5. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gondolom, kamat.
febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
TB-nek melyik fajtája? Bizonyos idő és összeg után van kamat rá.
febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha 6 havi tartozás összejön érvénytelenítik a TAJ számod, nem látnak el az orvosok, kivéve ha az életed múlik rajta, de azt is utólag ki kell fizetni.
febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1 havi kimarad
febr. 5. 14:26
 5/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
1 havival nem foglalkozik senki, majd utólag azt simán befizetheted,de semmi hátrányod nem lesz belőle.
febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem jon ki a NAV meg a rendorseg? Vagy gondolom levelet is kapok? Elozetes?
febr. 5. 14:37
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddig sosem volt kimaradasom. Mindig elore fizettem az egeszsegugyi szolgaltatasi jarulekert 11 300 forintot kereken fillerre/
febr. 5. 14:37
 8/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem megy ki senki. Esetleg adóbevallásban kijöhet, nem nagy cucc 1 havi elmaradás.
febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jól mondják, ha hat havival elmaradsz, elvileg nem lesz érvényes a taj számod, azaz csak pénzért làtnak el, de gyakorlatilag én ilyet még nem hallottam. Inkább azt tartom elképzelhetőnek, hogy jön a levél, hogy perkáld a lóvét. Ha nem fizetsz, akár inkasszót is tehetnek a számládra, esetleg végrehajtást is elrendelhetnek. Ne halmozz fel semmiképp sem több havit szerintem, ha nehezen fizeted, akkor regisztrálj be munkanélkülire, és az önkormányzat fizeti akkor helyetted.
febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hol kell munkanelkulire regisztralni? Es ha megyek szeptemberben suliba egyetemre akkor is regisztralhatok?
febr. 5. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!