Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha telefonon a háziórvos...

Ha telefonon a háziórvos behívott covid tesztre, de nem mentem el, mert amúgy is 1 hete önkéntes karanténba vagyok, meg egyébként sincs erőm elmenni sehova, akkor érhet valami retorzió?

Figyelt kérdés

Ha telefonon a háziórvis behívott covid tesztre, de nem mentem el, mert amúgy is 1 hete önkéntes karanténba vagyok, meg egyébként sincs erőm elmenni sehova, akkor érhet valami retorzió? Egyedül élek ebben a lakásban.

Száraz köhögés van, szerencsére ritkábban, néha hőemelkedés, szerencsére nem fulladok.

Amúgy is csak antigén gyorstesztet csinálna, ha negatív, akkor is PCR teszt, ami nonszensz amúgy. Semmi esetre se akarok kórházba kerülni, mert horror történetek keringenek. Csak az oxigénpalack a jó.



2022. febr. 2. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es, úgy érted, nem vádolhatnak meg hogy megsértem a protokollt? Vagy veszélyeztetek másokat?


Köszönöm

2022. febr. 2. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. A karantén kötelező, a teszt nem. Ha a karantént megsérted, akkor az büntethető, de a teszt elmulasztása nem.
2022. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 26. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!