Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért telik hónapokba, mire...

Miért telik hónapokba, mire eljutok egy magánrendelőbe?

Figyelt kérdés
Több rendelőt is hívtam, ebben az esetben éppen egy fogorvosi rendelőről van szó. Súlyos tüneteim vannak, amelyet jeleztem is a telefonba, viszont 2-3 hónap, mire tudnak időpontot adni. Ahogy hallottam a magánrendelők többsége ilyen, az államiról ne is beszéljünk.
febr. 9. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az orvos/rendelö és sok a beteg. Ha minden idöpont foglalt, akkor nem tudnak ellátni
febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az állami ellátás már néhol annyira kritikán aluli, hogy hiába vonják a tb-t, az emberek akkor is inkább magánba mennek már. Egyre többen.
febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én nem ezt tapasztalom. Egy-két napon belül adnak időpontot. Pont ezen a héten telefonáltam kedden, és ma délelőtt, azaz pénteken már mehettem is fogkőleszedésre, tehát még csak nem is sürgős dologgal.
febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as a Fogkőleszedés más, ahhoz nem kell fogorvos. 2hete voltam, fogkőleszedésre másnapra kaptam időpontot, ugyanott tömésre 1,5 hónap
febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha súlyos tüneteid vannak, akkor menj államiba, csak menj el, és jelezd.. el fognak látni.

Persze. it nevezünk súlyosnak attól. os függ

febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A ct-tol kezdve a gyomortukrozesen at, barmilyen rontgen, laborvizsgalatra kaptam napokon belul idopontot, ha fajt valami masnapra szoritottak helyet. A fogorvosnak is mondani kell, hogy surgos, faj. De vannak az sos non stop fogaszatok is ezekre az esetekre, meg idopont sem kell, csak odamegy az ember es ellatjak.
febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!