Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel már mindent próbáltam...

Mivel már mindent próbáltam samponok közül de egyik se segítet mit ajánlotok? meg mosom a hajam 2 nap már zsíros 3. nap mar viszket... de nem korpás csak egy kicsit.. azt hallotam ez a Vichy dercos samponok ezek jók és használnak is

Figyelt kérdés
melyiket kéne vennem hogy el múljon ez?

febr. 11. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hormonális ok is amin nem tudsz változtatni.

A kremmania.hu oldalt javaslom. Ott meg tudod nezni masok velemenyet.

Nekem pl a lush Montalbano samponkorong jött be zsírosságra. De barátnőm attól viszketett. Full egyéni

febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egészségesen táplálkozni. Kerüld a cukrot, finomított szénhidrátokat, túl sós, fűszeres, bő olajban sült ételeket.

Egyél friss zöldségeket, gyümölcsöket, magvakat, zabpelyhet, teljes kiőrlésű gabonákat, sertés- és marhahús helyett csirkét.

febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj kénes sampont, időnként mosd és fertőtlenítsd a fésűdet is. A párnahuzatot gyakran cseréld, próbálj más töltetű párnán aludni.
febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a csalán sampon "jött" be!
febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!