Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyenek a különböző fogyásra...

Milyenek a különböző fogyásra szánt étrendkiegészítők? Használnak valamit a fogyásban? Állítólag elnyomja az éhünket de nem próbáltam még, sőt megtudtam, hogy az XLS is csak egy vízhajtó!?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztanak! A pénztárcádat... 😂😂😂
2021. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Az éhségérzet nem dísznek van. Nem szabad elnyomni.
2021. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem egyszerűbb egészséges ételeket enni? Akkor nem kell koplalni és egy csomó pénzt is megspórolsz.
2021. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
3. Pontosan!
2021. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Egészséges könnyű ételeket készíts és mozogj rendszeresen.Ilyen dolgok nem segítenek.Egy jó tanács ha elkezdessz mozogni vegyél fehérje port mert segít az izomépítésben és nem leszel éhes sem ha este vacsora helyett megiszol egy adagot
2021. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egyél a fehérje por helyett valami rendes, teljesértékű kaját.
2021. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Írtam hogy főzzön egészségesen.Értelmezni kéne a szöveget és aki nem fogyasztja ezeket a termékeket az honnan tudja mennyire laktat?😉

Edzés előtti és utáni fogyasztásra vannak illetve ha este megéhezik az ember akkor arra kiváló

2021. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha este megéhezik az ember, akkor is lehet értelmes kaját enni. Ha az a kaja szilárd, akkor jó eséllyel jobban laktat. Annyi jobb alternatíva van helyette. Edzés előtt, után sincs semmi értelme fogyasztani.
2021. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ok!Te jobban tudod mint én aki évek óta eddz hogy hogyan kell lefogyni és súlyt tartani plusz szálkásítani👀Ez is egy vélemény....Van ilyen.Nekem aztán mindegy a lepontozásotok és egyéb butaságotok.Én nem vagyok túlsúlyos és egészségesen élek szóval van némi fogalmam mit hogyan kell de aki okosabb én nem csinálok belőle ügyet🤭Kérdező sok sikert!👍
2021. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanúgy évek óta eddzek, szintén egészséges vagyok túlsúly nélkül, tehát nekem is van némi fogalmam mit hogyan kell. Ezt én is el tudom mondani magamról. Ha te fehérje porozni akarsz, csináld nyugodtan, csak ne gyere ezzel, hogy mivel te évek óta eddzel, akkor az biztos jó úgy, mert elég nevetséges érv. :D
2021. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!