Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magne b6, magne b6 stressz...

Magne b6, magne b6 stressz konmtroll, magnézium b6 komplex, ezeket már próbáltam de nem használnak semmit. Esetleg van olyan vitamin vagy növényi alapú gyógyszer, ami jó fáradtságra és idegességre?

Figyelt kérdés
Köszi!

2021. nov. 21. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből ered a fáradtságod és idegességed?
2021. nov. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Suliba járok, és nagy sokat tanulok, szerintem ez lehet az oka
2021. nov. 21. 07:29
 3/7 A kérdező kommentje:
*nagyon
2021. nov. 21. 07:30
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért csak gyógyszerekben gondolkodsz? Millió+ 1 technika, módszer, anyag van, ami segít ezeken. A teljesség igénye nélkül: pihenés, relaxálás, meditálás, kellemes könyvek/filmek/zenék, kisállatok, kreatív hobbik, jóga, alkohol.
2021. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Köszi! :) Nemcsak magnéziumhiány okozhat ilyen tüneteket. Nekem munkától volt. Picit le kell ülni átszámolni, hogy akkor mi fontos és mi nem. Idegi fáradtságra aludni kell, a lónak az akármijét is beveheted, nem fog használni.. A szem kifáradása fejgörcsöket, szédülést okoz.

Nálam B12 kellett. De vettem ginko-bilobát, D3-at és kb. már a fél patikát. DM-ben van sajátmárkás szemvitamin. Nekem az hozta meg a változást. Valószínű annyira terhelt volt a szemem, hogy attól volt a többi tünet.

Magnéziumot és B-t max. 2 hétig lehet szedni, különben felgyűlik és még rosszabb.

2021. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5, köszönöm!
2021. nov. 21. 07:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium-biszglicinát az a vegyület, amiben mindkét összetevő hat a lazulásra. B-komplex is jó. És elegendő alvás és folyadékbevitel.
2021. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!