Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy hónap alatt 6 vérvétel?leh...

Egy hónap alatt 6 vérvétel?lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál aki mindenféle vizsgálatokra küldött és nagyrésze vérvétel.nemlehet egyszerre levenni mert a menstruációmhoz kötötte a vérvételeket.Ez esetben hogy oldják meg?(csak az egyik kezembe jó a véna,a másikba nem)Tudom,mert már többször próbáltak a másikból vért venni de nem találták meg stb
márc. 2. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Akkor most fogalmazd meg lsz. újra, mert ennek se füle, se farka.
márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lenne lehetséges, ha indokolt? Én voltam úgy kórházban, hogy minden másnap vettek vért, de olyan is előfordul, hogy minden nap kell. Attól függ, mit néznek. Persze ez nem jó a vénáknak, de van, amikor szükséges.
márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

😀

Egy vérvetel alkalmával 5-20 ml vért vesznek.


Ezzel szemben pl. egy véradó a véradás alkalmával 450 ml vért ad.


Akkor most gondold újra a kérdésed...

márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán megoldható. Nekem pont múlt héten vettek le háromszor egymás után vért, egy órán belül (0, 30, 60 perces), ráadásul ugyanonnan, mert kevés jó vénám van.


2 hete is voltam kétszer, múlt héten volt a 3 szúrás, a héten is voltam egy vérvételen, jövő héten is megyek. Ez összesen 7 szúrás ugyanonnan, pontosan 4 héten belül, azonos vénából.


Szóval nem lesz gond, ne aggódj.


Ha indokolt, még simán többször is lehetne, ahogy az első írta, akár naponta, ha kórházban vagy (jó ott inkább branült tesznek be napokra).


Kitartás, átérzem, nekem is a menstruációhoz kötött vérvétel van sok, progeszteron, ösztrogén, tesztoszteron, prolaktin, AHM, t3, t4 stb...


És októberben egyszer már végigcsináltam, most megint kell, monitorozninaz értékeket, hidd el, nem lesz gond, nem olyan sok ennyi vérvétel egy hónap alatt.

márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*AMH
márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ettől semmi bajod nem lesz, nem csak vénából lehet a vért venni, de 6 alkalommal sikerülni fog onnan is. Kórházban van, hogy naponta vesznek vért.
márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 hónapban voltam 2x szakorvos által kért vérvételen, utána pedig 3 napot voltam kórházban, ahol 4x vettek le vért. Semmi bajom nem lett, ez lazán kibírható.
márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi cukorprofilnál egy nap alatt vesznek 6x
márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!