Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sajnos, kemo és sugárkezelések...

Agnetha kérdése:

Sajnos, kemo és sugárkezelések után kihullott az összes alsó fogam, a fenntiekre híd került.Most a felső feladta magát. Mennyibe kerül egy kivehető alsó + felső fogsor és mennyi időbe telik, NEM MASZEK alapon?

Figyelt kérdés

#Ágnetha fogsor
ápr. 14. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értek hozzá de államilag szerintem nincs fogpótlás
ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ az életkorodtól is.
ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ingyen bárhol csinálnának
ápr. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs támogatás és eléggé egyéni az elkészítés ára. Nagyjából 400e Ft körül lehet egy alap alsó/fölső fogsor jelenleg.
ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fontos hogy a fogtechnikai költségek nem azok, de ahhoz támogatás kapható.


Vannak további kivételek, ilyen az üzemi baleset, súlyos betegség, megváltozott munkaképességűek és közgyógyellátásban részesülők esetei. Számukra is biztosítják az ingyenességet.


Aki ezt igénybe akarja venni, annak meg kell keresnie a lakhelyéhez tartozó állami fogorvost és be kell jelentkeznie, akár egy körzeti orvoshoz.

ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!