Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell időpontot kérni, ha...

Kell időpontot kérni, ha vérvételre szeretnék beutalót?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint a beutalóhoz kell-e időpont vagy a vérvételhez?
ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Háziorvossal kapcsolatba lépsz. Felhivod, email, odamesz siman, odamesz idopontra (valahol kel idopont valahol nem)

A haziorvos ad beutalot.

Foglalsz idopontot a laborba

ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosomnak elég írni egy e-mailt, felteszi a felhőbe a beutalót. Utána fel kellett hívnom a helyi SZTK-t és ott időpontot kérni (már csak májusban volt sajna). Pont ma reggel csináltam, szóval ez garantált aktuális infó. A te háziorvosod lehet kéri, hogy menj be hozzá. Abban az esetben oda is kell időpont.
ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A laborba utalás nem olyan,mint a recept felíarás.Lehet kérni a háziorostól,de beutalóért érte kell menni. Ezzel a vizsgálattal a Tb felé is el kell számolni.A háziorvosnak rá kell írni a kért vizsgálat okát.

A laborba nem kell ídőpont,érkezési sorrend van .

3 as a tiéd különleges kategória.,eljárási mód .

ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem krónikus betegségem van, azzal kapcsolatban kellett rutin vérvizsgálat, lehet azért nem kellett bemennem. Viszont a beutalót tényleg csak feldobta az EESZT-be, nem kellett kinyomtatott változat vagy semmi.
ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Maga a beutaló kéreséhez kell e időpont, azt nem tudtam. Mert hiaba hivogatom a haziorvosom egész nap, nem veszik fel
ápr. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!