Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szekszárdon, ha bemegyek a...

Szekszárdon, ha bemegyek a nőgyógyászatra akkor ott is fizetni kell a vizsgálatért?

Figyelt kérdés

Rendes rendelési időben előre időponttal mennék, de nem tudok 7-8ezret kifizetni egy vizsgálatért. Mindenképp állja nekem a tb? Vagy hogy van ez? Valaki segítsen pls! Mert szégyellem elmondani anyukámnak, hogy valami bajom van, nem vagyok olyan húú dejóban vele:S

16/L


2010. nov. 8. 16:34
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia,

Voltál?Mit mondott az orvos?

Hát igen,kicsit kellemetlen nőgyógyászhoz menni.Én is a terhességem előtt nem sűrűn jártam,de akkor havonta,a vége felé pedig hetente,úgyhogy "belejöttem".

2010. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia. voltam a Varga doktor volt nagyon kedves volt, látta mennyire izgulok meg h először vagyok és kérdezgetett a suliról meg stb.

trichomonast állapított meg kaptam egy gyógyszert meg egy hüvely tabit, meg a barátom is gyógyszert. nagyonféltem, de végül is túlélhető.:)

2010. nov. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!