Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Már joideje hetente 1szer van...

Már joideje hetente 1szer van csak székletem. Néha szorulásom is van. Nem fáj a hasam, rendszeresen eszem, és változatos az érendem. Szerintetek van valami gyomorbajom? Vagy mitöl van ez? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

sok rost, sok folyadék, natúr joghurt, gyümölcs, zöldség.

minden nap egyél meg reggelire egy kanál őrőlt lenmagot joghurtba keverve. szerintem tuti hatni fog. ha ez sem segít akkor menj orvoshoz.

2010. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!:)

Nekem is volt hasonló problémám, elmondom a tapasztalataimat:

A joghurt( az activia, a görög joghurt(dannont nem szoktam enni) engem eltömített. Probáltam bele magot, nekem sajnos nem vált be.(Testvéremnek igen.)

A zsírtól,zsírosételektől, gyorsételektől(!) szintén ilyen eredményt értem el.


A szénsavas üdítőket ittam, jobban feltudta a gyomrom dolgozni az ételt.

Evés után szoktam inni sósvizet, egy félpohárral. Szintén segített.

Elkezdtem jógázni, illetve tornázni. :) Csak itthon szoktam, semmi tanfolyam, vagy futópálya.


Remélem tudtam segíteni! :) A legjobbakat kívánom!

2010. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AnneShirley válasza:
Én is ilyesmivel küzdök. Nekem ami bevált, hogy ha 2 napig nincs semmi, akkor beveszek egy szűztea kapszulát este. Reggel menni kell, de így nem megy tőle a hasam. Sokan mondanak sokfélét, nekem csak ez vált be. Egy próbát szerintem megér, mert tényleg nagy kín ez. :)
2010. dec. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!