Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lyukas a szívem gyerekkorom...

Lyukas a szívem gyerekkorom óta. Ma nézték (mert évente kell), nőtt a lyuk, lehet, hogy műteni kell. A műtét hogyan zajlik? Mennyi ideig kell kórházban lenni?

Figyelt kérdés

Érdekel, mert egyedül lakom albérletben a macskámmal, senkim nincs, aki fizetné helyettem(főleg, ha táppénzen leszek), míg kórházban vagyok és foglalkozzon a macskámmal.

Mennyire súlyos az ilyen műtét?


2010. nov. 11. 11:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hol élsz? Biztos van, aki tud segíteni. Esetleg szervezetekkel is felveheted a kapcsolatot, akik pont a bajba jutottakon segítenek.
2010. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szüleim vannak, elváltak. Egyik sem tudna sok mindenben segíteni.

Azért aggódok a macskámért, mert nekem nincs senkim, aki itthon várna rám munka után és nyáron tűnt el egy másik. Nekem a macska is élőlény, nem csak egy eszköz.

Esetleg tudok szólni valakinek, ha a tulaj beleegyezik, hogy költözzön ide, míg távol leszek.

Táppénz miatt is aggódók, hogy az elég kevés, 60 ezer körül kapnék. Abból nem tudnék megélni, mert lakni is kell meg enni is. Ezt a jó albérletet nem szeretném elveszíteni, mert egyedül lakom, nagyon olcsó és több ilyen nincs. Maximum spórolok addig, hogy legyen tartalék. Több hónapig csak nem kell itthon lennem utána.

2010. nov. 11. 12:25
 13/16 anonim válasza:
Kérdező, speciel van egy ismerősöm, aki kiadja a lakásuk egyik szobáját egész jó áron (nemrég nősült és költözött el a nagy fia, az a szoba ürült meg), ami egyszerűen kijönne ebből a 60.000-ből is, 3 fős család, vannak állataik is, ha oda mennél át albérletbe, talán még a macseknak is lenne helye, szerintem beszélned kéne vele, nem tudom, melyik településen laksz, ők Budapesten, lehet, hogy itt is műtenének, akkor meg helyben lenne, és talán még tudnának segíteni a felépülés ideje alatt is, mert egyedül nehéz. Ha érdekel, írj nekem a limeand@anonym.hu címre, és megadom az elérhetőségeit.
2010. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jòfej az utolsò!n6het a nyomàs a jobb kamràban ha több vér jut àt a bal kamràbòl systolekor.jò lesz minden kérdezö

vannak még jò embere!

2010. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a lehetőséget! Sajnos nem pesti vagyok. Mennék innen, de itt van a munkahelyem is. :(
2010. nov. 14. 19:22
 16/16 A kérdező kommentje:
Meddig kell kórházban lennem műtét után? Tudja valaki?
2010. nov. 14. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!