Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon csúnya piros, kiszáradt...

Nagyon csúnya piros, kiszáradt foltok vannak a szememnél. Meg is van puffadva. Mitől lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1.5 hónapja kezdődött körülbelül, csúnya száradási foltként kezdődött. Néha elmúlik, néha újból kijön...egyszerűen nem értem miért váltakozik szinte naponta az erőssége a foltnak. Mára fel is puffadt !

Voltam 2 bőrgyógyásznál is. Az első azt mondta hogy nem lát rajta semmit :) ezen jót mosolyagtom de valójában nagyon dühös voltam...kérésem ellenére sem írt fel semmi krémet....tőlem kérdezte hogy - hát mit írjon fel ???

Aztán rá 1.5 hétre miután semmi nem változott elmentem egy másik dokihoz is....ő írt fel mosdókrémet és egy Cremor Refrigerans FoNo VII Naturland kenőcsöt amivel kenegetni kell. Azt mondta sminkallergia....közben azóta nem is sminekelem magam és nem múlik.(korábban soha nem volt gondom a sminkeléssel ) Nem lehet hogy esetleg allergia ? (esetleg ételallergia pl tejre ?? )

A másik hogy 8 hetes terhes vagyok..lehet esetleg ettől ? Bőrgyógyász azt mondta nem...(bár SZTK-s volt és nem nagyon tudok hinni neki ...nem volt meggyőző...

Bocsi h hosszú lett de járt már így valaki ? Mit tegyek ?


2010. nov. 18. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolok egy dologra. Keress fel nefrológust,aki a veseproblémákkal foglalkozik. Írod terhes vagy, a szemeid környéke felpuffad.Próbáld meg, hidd el nem írtam badarságot.
2010. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi hogy írtál...tudom hogy itt valami más probléma van mint egyszerű sminkallerhia!


Fel fogok keresni valakit! Amúgy is voltak már problémáim ilyen téren!


El mondanád mire gyanakodsz ? megköszönném!

2010. nov. 18. 08:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ma ugye arra keltem hogy fel van puffadva a szemem....hát egyre jobban dagad fel...nagyon ronda :(
2010. nov. 18. 08:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ma enyhén viszket is ...
2010. nov. 18. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Első voltam! Mire alapozom a gyanúmat? A szemhéj duzzanat általában veseproblémára utal. A terhesség alatt minden megváltozik, vagyis a hormonok másként működnek. Azért menjél el inkább nefrológushoz, nehogy valami toxikus dolog alakúljon ki időközben. Légyszi majd írj vissza mint mondott egy vesedoktor. Ne félj, előzd meg a komolyabb problémát. Nagyon jó egészséget kívánok neked kedves kismama.
2010. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Ahogy megtudtam valamit írok !

Én is jó egészséget kívánok!

2010. nov. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!