Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkomon elég csunya piros...

Makkomon elég csunya piros kiütések jelentek meg micisnáljak?

Figyelt kérdés

Mi lehet ez? Micsináljak? Ehhez hasonló: [link]

16/F Köszönöma válaszokat!


2011. okt. 26. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez gombás fertőzés. Menj az urológushoz és felír rá kenőcsöt.
2011. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gombás fertőzés, én a házidokihoz mentem el és megkérdeztem hogy a canesten kombiban levő canesten kenőcs segít e (mert barátnőmnek mindig van itthon mert állandóan fel van készülve mindenre) és azt mondta teljesen jó rá és hogy ne mossam szappannal mert kiszárítja. De simán lehet kapni canesten kenőcsöt is. 1 hétig tartott azóta nem jött vissza mert akkor fertőztem volna barátnőmet is, ez kb 1 éve volt.
2011. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha viszket és ég akkor gomba bár a fiúknál nem biztos hogy okoz tüneteket..hát mindenképp doki mert ha eldurvul akkor lehet hogy soha nem tudsz megszabadulni tőle!
2011. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell rögtön megijedni, és főleg nem kell rögtön a kérdezőre ijeszteni! Kérdező...volt szexuális kapcsolatod?

Ilyen nekem is volt többször, és magától múlt egy-két napon belül. Lehet kicsit durvábban bántál vele.:) El fog múlni.

2011. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ma már mindenki tudja hogy a gombás fertőzés nem nemi úton terjed ugyebár...persze írd csak neki hogy majd magától elmúlik na igen a csodára várni kell!XD
2011. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 15:17"


Jól sejtem, hogy Neked nem fütyid van ugye? Mint azt említettem, nekem is volt ilyen, és bizony a túlzott igénybevétel miatt.:))

Kérdező! Mióta van ez a problémád, viszket, fáj?

2011. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Aki kapásból rámondja, hogy gomba, az legyen kedves, ne oktasson ki másokat.

Persze a Canesten kézenfekvő dolog, minden patikában kapni, de ezer más oka lehet.

2011. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, aki kapásból rámondta, hogy gomba. Lehet a kérdezőnek nem az van, de a belinkelt kép az gombás fertőzés egyértelműen.
2011. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 19:14"


Én pedig az a válaszoló vagyok, aki szerint nem gomba. Ha Te annyira biztos vagy a dolgodban, akkor illene tudnod azt, hogy ilyen jellegű problémával nem urológushoz fordulunk. Sokkal inkább bőrgyógyászhoz, illetve bőr és nemi beteg gondozóba, ha épp van ilyen a kérdező városába.

2011. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el az urológust! Ez még attól sima bőrprobléma, hogy a nemi szerven van.:)
2011. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!