Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a bőröm? Folyton...

Miért ilyen a bőröm? Folyton begyulladnak a szőrtüszők a lábaimon, combjaimon főleg, de néha hasamon is, ezért tök csúnya, apró piros pöttyök, vagy ha kinyomom akkor sebek borítanak.

Figyelt kérdés

Mivel kell ezt kezelni? Voltam bőrgyógyásznál is, de csak annyit mondott hogy ilyen a bőröm kész...-.-' Meg azt mondta h száraz, de amúgy nem szokott száraz lenni, szóval abszolút nem repedezik, vagy nem hagyok fehér csíkot ha megkarcolom vagy semmi ilyesmi, szóval sztem ez a diagnózis sem volt teljesen helyes.

20/f


2011. jún. 13. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg egy orvostól majd az megmondja


[link]

2011. jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem szőrtelenítés után, egyből kezeld le gyulladáscsökkentővel, vagy valami alkoholos oldattal, parfümmel vagy hasonló! de célszerű mindjárt szőrtelenítés előtt valami krémet használnod! egyébként sajnos tényleg vannak ilyen bőrök, amivel nem lehet mit kezdeni, nagyon érzékeny a bőröd biztos! próbálkozz ezekkel a trükkökkel!
2011. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a második vagyok! próbáld ki ezt a készítményt:Natura Vita, Szőrtüsző-gyulladás elleni Krém ! 494 Ft-ért már beszerezhető! interneten is meg tudod rendelni! sok szerencsét hozzá!
2011. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
férfiként nem szokásom szőrteleníteni :) csak spontán ilyen a bőröm már évek óta. :S
2011. jún. 13. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!