Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő alatt zajlik le a...

Mennyi idő alatt zajlik le a rokkantnyugdíj igénylés? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Minden megvan, csak be kell adni, minden igazolás, minden nyomtatvány. Mennyi idő alatt bírálják el? Vagyis mennyi idő múlva várható az első nyugdíj megérkezése?

Ilyen esetben tényleg kifizetik az összes befizetett magánnyugdíjat?


2010. dec. 8. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha ez igy működne…

Én áprilisban adtam be a papírokat, júniusban voltam bizottság előtt, és kb. egy hónapra rá jött meg a határozat!

De ez sztem attól is függhet, hogy hol indítod el. Én budapesti vagyok, és itt a Fiumei úton indítottam el.

2010. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beadástól számítva olyan 3-4 hónap mire a pénz megérkezik.Persze visszamenőleg.Apukám októberben adta be,novemberben volt vizsgálaton,decemberben kapott határozatot,és februárban pénzt. Vidéken.

Hogy kifizetik-e a magánnyugdíjat nem tudom,de elképzelhetőnek tartom.

2010. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!