Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Végbéltükrözéskor nem fognak...

Végbéltükrözéskor nem fognak nevetni az orvosok, ha véletlenül pukizok egyet?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyelleném, nem tudom el merjek-e menni.
2010. dec. 20. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, mindenki dőlni fog a röhögéstől és ráírják a kórlapodra piros betűkkel, hogy FINGOTT.
2010. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát kellemetlen vizsgálat.Azt halottam h felpumpálják a belet és akaratlanul is kijöhet a levegő.Mondjuk úgy h nem ez lesz az első eset amit majd látnak.Kellemetlen de ne érezd magad kellemetlenül mert nem tehetsz rola.Amúgy mivel alapos béltisztitáson mész át elötte így nem hiszem h bármi szaga is lehet.Még annyi h siess haza vagy menj kocsival ha tudsz mert azt halottam h jobb minél elöbb wc közelbe menni vizsgálat után,szóval busszra ne szállj.

Nekem gyomortükrözésem volt és kibirhato,azt mondjuk elérzéstelenitik.Bél hála nem kelett,de szerintem az sem fáj inkább emiatt amit irtál kellemetlen kicsit.Kitartás!

2010. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem akaratlagos tevékenység, senki nem fog kinevetni.

gyomortükrözésnél böfög az ember rettenetesen, de senki nem nevet.

ezek nem nevetséges dolgok, az orvosok és az asszisztencia

nagyon korrektek.

ne aggódj, és légy laza, ott is azt fogják mondani.

mindig halgass az orvosra és nem lesz baj.

kitartást:))

2010. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden évben van vastagbéltükrözésem,hidd el egyátalán nem vicces,és mindenki pukizik,akkor lenne gond ha nem pukiznál!Egyébként csak megjegyzem nem lehet a gyomortükrözéshez hasonlítani,ez annál sokkal rosszabb!Én anno több orvoshoz mentem mert csak magándokinál voltam hajlandó elvégeztetni,és mindegyik doki javasolta az altatást(nem bódításról beszélek),mindegyik ajánlotta hogy jobban járok ha alszom...így viszont a gyomort is mindig kérem.
2010. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mikor végbélvizsgálatra mentem, előtte Ceolat tablettát kellett szednem 1-2 napig, kérd a patikában, vagy vmi hasonlót, ha megmondod, mire kell, fognak tudni adni, és nem drága. Az segít megelőzni.
2010. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!