Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ÁNTSZ-hez hogy tehetek bejelen...

ÁNTSZ-hez hogy tehetek bejelentést?

Figyelt kérdés
Egy hegyes fémdarabot találtam a bio kölesemben, és szeretném ha kivizsgálnák, mert ez veszélyes. Lehetőleg e-mailben tennék bejelentést, mert nem szeretnék még bélyegre is költeni, úgy sincs meg már a bűnjel.
2009. jan. 24. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem felejtsd el inkább. Ha nincs meg a bűnjel akkor hogyan ill. mivel bizonyítod az állításodat?
2009. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy normális üzemben nem kerülhetne bele semmilyen veszélyes anyag. fémdetektort is használhatnának. Nem kell ahhoz bűnjel. Ha megnézik a gyárat, kiderül, a disznóság.

Legalább más ne járjon így, míg baj nem lesz.

2009. jan. 26. 10:52
 3/6 anonim válasza:
100%

"ÁNTSZ-hez hogy tehetek bejelentést"?

Nekem is ez lenne a kérdésem!

Konkrét e-mail címet szeretnék kapni, ha lehetőség van rá!

Előre is köszönöm!

2009. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod bizonyítani, hogy a fémdarab benne volt a kölesedben, olyan rágalmazási/hitelrontási pert akasztanak a nyakadba, hogy elalész!
2009. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rágalmazásért akkor perelhet ha állítók róla valamit, ha kivizsgálást kérek, akkor nem volt rágalmazás. Egyébként is, ha fém volt a cuccban, akkor a rendszer rossz, és az könnyen kiderül, csak ki kell vizsgálni.

Vagy jobb lesz, ha a következő hegyes drótdarabot az egyik vevő pl. az ovis gyereke fogínyébe szúródva fedezi fel?

2009. jan. 29. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is nemrég hasonlóan jártam.

Pizzát rendeltem és egy kb 12mm-es fémdrót volt benne.

Az ínyembe állt. Azt hittem besz@rok úgy fájt.

Lefényképeztem és mailben küldtem a pizzériának.

Elnézést kértek, azt mondták, hogy úgylátszik a kemence takarításához használt keféből származik. A kefét kicserélték és kaptam egy ajándék rendelést :)

2009. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!