Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma elintéztem és befizettem a...

Ma elintéztem és befizettem a TB járulékomat! (csütörtök van) Ha hétfőn megyek dokihoz, addigra már azt fogja mutatni a rendszer, hogy biztosított vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Ha postán fizetted be,ahol mint tudjuk,6-7 nap a csekk könyvelési ideje,plusz azt is hozzá kell számolni,mire a TB-nél adminisztrálják,akkor nem hiszem,hogy már mutatni fogja.Nekem,mikor még HTB voltam(igaz,csak 1,5 hónapot),azt javasolták,hogy tartsam magamnál a csekket,és ilyen esetben mutassam be a dokinak,vagy az asszisztensnek,mert a rendszer ellenére ezt el kell hogy fogadják.Nekem elfogadták minden további nélkül.

2009. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb ha a fizetéssel kapcsolatos "bizonyítékaidat" magadnál tartod. Idő kell ahhoz, hogy az APEH-tól átkerülnek az adatok az OEP-hoz. (fizetni egyébként elég az esedékességet követő hónap 12. napjáig.)
2009. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!