Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nemsokára megyek bőrgyógyászho...

Nemsokára megyek bőrgyógyászhoz, de most először, anyajegyvizsgálatra, leszedjem a lábamról a szőrt?

Figyelt kérdés
Jó ez így hülyén hangzik, de nem tudom, milyen előkészületeket tegyek...
2011. jan. 11. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg tényleg azt akartam még kérdezni, hogy mennyire kell majd levetkőzni? A melleimet meg fogja vizsgálni, vagy csak ha külön kérem, vagy mi?
2011. jan. 11. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le előtte, kb ennyi. Őt nem fogja zavarni a lábadon levő szőr (nem tudom, mennyi idős vagy, de ha fiatal, akkor csak emiatt ne ess neki borotvával, inkább keress egy kozmetikust, aki legyantázza, de ezt sem a bőrgyógyász miatt, hanem magad miatt, ha majd igényed lesz rá). Szóval semmi extra előkészület nem kell.
2011. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A melledet a nőgyógyász vizsgálja, a bőrgyógyász csak akkor, ha ott van a probléma.

Azt a testrészedet kell szabaddá tenned, amelyiken az anyajegyeid találhatók.

2011. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Hát igen amúgy pont ott van a probléma, de ezért (vagyis nem ezért) kérdeztem, hogy normál esetben mi van. Meg amúgy is szoktam szedni a szőrt a lábamon, csak most így tél van, hosszú nadrág, aztán úgy már régen csináltam utoljára, szóval már úgy azért szőrös, meg a lábamon is van egy nagy anyajegy, ami szintén furcsa, és az meg olyan, hogy így az anyajegyből kiáll így 5 szőrszál. Az sem baj?

2011. jan. 11. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az anyajegyedből növő szálakat szerintem hagyd. A lábadról max a saját komfortérzeted javítása miatt szedd le.
2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!