Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 napja szultem. Tegnap...

4 napja szultem. Tegnap jottunk haza a korhazbol es iszonyuan bevizesedett a labam. Mit csinalajak vele? Volt hasonlo? Mitol van ez?

Figyelt kérdés
Szules elott nem vizesedtem.Kaptam sok infuziot.1 napig agyba voltam kateteren,3 napig infuzion.De huztak a labamra harisnyat trombozis ellen.De mikor tegnap hazajottunk bevan dagadva iszonyuan!A bokam,labfejem,vadlim.Mit csinaljak?Elfog mulni?Nem lesz belole gond?Jo ha felteszem es pihentetem?Tapasztalatok?
2009. jún. 2. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

én is vizesedtem szülés után. pár nap múlva elmúlt. azt mondták a kórházban, hogy a tejbeindulás miatt van.

mondjuk, akkor kánikula volt.

2009. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni, nem lesz belőle gond. Ahogy te is írtad, pihentesd és polcold fel. És igyál sok folyadékot a tejcsi miatt.
2009. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ugyanez volt. Szülés előtt nem vizesedtem, utána meg alig bírtam felvenni a papucsot, cipőt. Elmúlik magától, ne aggódj! A pihentetés jót tesz.
2009. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ne haragudj,hogy nem a kérdésedre válaszolok,de érdekelne ez a lábra harisny dolog!mert nekem meg be kell fáslizni,csak ugy szülhetek majd,kb 2 hét múlva!hogy neked is nagyon viszeresek a lábaid?nem volt semmi gond?boldog babázást!köszönöm
2009. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én január végén szültem.Terhesség alatt nem vizesedtem be,szülés után rám sem lehetett ismerni.Akkora volt a lábam,hogy csak a párom cipője jött rám :) Rendesen fájtak a lábaim,annyira feszítette a bőrömet a víz.2 hét alatt ment le.polcold fel a lábad és pihentesd amennyit az időd engedi!
2009. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!