Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalatokra gondolsz konkrétan? :-)
2011. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nagyon vegyes. Nem voltál még vagy ért valami rossz élmény?
2011. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vannak normálisak,de vannak olyanok akik magasról sz_rnak rád.

Nekem volt egy nőgyógyászom bíztam benne meg hittem neki,erre múltkor közölte velem,h terhes vagyok,másnap elkezdtem vérezni,mikor visszamentem azt mondta,h elvetéltem...1 hétre rá vissza kellett mennem és azt mondta,h terhes se voltam és úgy kellett méhösszehúzó gyógyszert szednem...közben csak annyit kellett volna tennie,h megnézi a laboromat.

Én egy jó nagyon csalódtam benne és másikat kerestem!

2011. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz, fél éve kezelnek nulla eredménnyel, kezdem azt hinni, hogy ez a város ahova én járok megvette a doktoriát...
2011. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
9.36-os melyk város?
2011. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Békéscsaba
2011. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam még csak, de szerencsére jó tapasztalatom van. Igaz, magándoki volt. De tényleg kedves volt, alapos, óvatos:)
2011. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ábszolút vegyes!

Van aki gyorsan ,,végig ment",van aki vacakolós volt,olyannal is találkoztam aki nekem(!) kissé durva volt:/

és volt olyan aki minden kérdésemre megadta a választ,per pill pedig olyan van aki nem mondd semmit......Csak ha nagyon nagyon muszáj.:S

2011. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

igen, még nem voltam, de már ideje lenne menni csak félek tőle... :S

2011. jan. 28. 11:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Áhh ne parázz!

Csak jó orvost kell keresni, és sima ügy:) Kérdezd körbe a nőismerősöket, hogy kihez érdemes menni, mert sajnos az első élmény elég meghatározó lehet.

Én pl. annyira féltem, hogy megjött a menzeszem (ez csak azért érdekes, mert egyébként nekem kb. félévente van betegség miatt...)

Aztán mikor kijöttem úgy voltam vele: "ezért a kis semmiségért paráztam ennyit?":D


Bár azt hozzáteszem, nem voltam már szűz. Lehet, hogy szűzként azért sokkal kellemetlenebb:)

2011. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!