Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 09:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

már én se vagyok az úgyhogy kilőve...

fogamzásgátlót szeretnék felíratni... :)

2011. jan. 30. 17:02
 12/13 anonim válasza:

Nem csak nőgyógyászati vizsgálat, hanem vérvétel is kell előtte, h. szedhetsz- e fg.-t

Meg kell barátkozni a nőgyógyászati vizsgálattal, mert egy évben legalább egyszer el kell menni.

Ha úgy érzed, nem volt veled elég tapintatos a doki, nyugodtan váltsál orvost. Ez bizalmi kérdés.

2011. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, nagyon fontos a bizalom.

Érdemes körbekérdezni a környéken, vagy akár fórumokon is, hogy ki érhető el, és ki milyen orvos.

SZTK-s orvoshoz szerintem csak akkor menj, ha van elég infód arról, h normális (sajnos ez a tapasztalataim szerint elég ritka).

Én inkább kifizetem azt a párezer forintot egy vizsgálatot, de így biztos vagyok benne, hogy jó kezekben vagyok.

Nem tudom, merre vagy, vagy merre keresel, de ha pl pesti vagy, akkor csak ajánlani tudom az V. kerületben dr. Sobel Gábort. ( [link] ) Fiatal, de tapasztalt, figyelmes.

És ha lehet, ne húzd sokáig, nem csak a gyógyszer miatt, hanem a rákszűrés miatt sem. Egyszerűbb meg jobb évente egyszer benézni a dokihoz, mint aztán rendszeresen járni, mert valamilyen problémád van...

2011. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!