Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a varrat kiszedés?

Fáj a varrat kiszedés?

Figyelt kérdés
A fejemet,illetve a bal szemem felett a homlokomat összevarták 5 öltéssel. Ma fogják kiszedni. Nagyon félek...fog fájni?
2011. febr. 10. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog fájni!Érzed majd,hogy valamit "matatnak rajtad",de nem fog fájni,nyugodj meg!!!

Nekem most szedtek a hasamból!

2011. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hatalmas megkönnyebbülés volt, egyáltalán nem fájt. A bölcsességfogam helyén volt a varrat. x4
2011. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
nem fog fájni nekem az orrombol szedtek de ugy hogy 2 hetes varrat volt benne és semmit neméreztem pedig kicsit én is féltem de tényleg semmiség lesz meglátod :) ne félj!!!
2011. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kellemetlen, de fájdalmasnak nem mondanám.
2011. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok!!! Kicsit megnyugodtam... :)

És utána hogy kezeljem a sebet? Holnap már dolgozhatok? Nem lesz gusztustalan? Esetleg veszek fel valami "laza" sapit. Pultos vagyok,nem szeretném,ha a vendégek undorral jönnének a pulthoz. Tehát hogy kezeljem,hogy minnél előbb "szép legyen?

2011. febr. 10. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
szia!első vagyok!nekem azt mondta az orvosom,hogy alkohollal kenegessem körbe,majd hintőporozzam!hát a fejeden lévő sebet nem tudom hogy tudnád hintőporozni,de ha otthon vagy megpróbálhatod,ártani nem ártasz vele...
2011. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

NEM FÁJT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi nektek,tényleg picit nyugodtabban mentem a dokihoz.

Sziasztok!

2011. febr. 13. 12:38
 8/8 anonim válasza:
Nem faj nekem is a bal homlokom felett volt osszeverva,most marcius vege fele szedtek ki es nem faj egy kicsit huzodik.
2013. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!