Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a legcikisebb iskolai...

Mi a legcikisebb iskolai vizsgálat, amit a hátatok közepére sem kívántok és utálattal gondoltok rá?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból kérdem.
2011. febr. 16. 12:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem gondolok rá utálattal, de emlékszem, nagyon kínos volt, mikor megmérték általánosban a súlyunk.

Többen voltunk bent a vizsgálóban az osztályból és noha senki sem szólt semmit, nekem nagyon kínos volt, hisz volt kis túlsúlyom és a testemmel akkoriban nagyon nem voltam kibékülve.

2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én azt utáltam a legjobban, hogy a lányoknak félmeztelenül kellett várakoznunk az orvosi vizsgálatra. Én kissé fejletlen voltam, ami a mellnövekedési periódust illeti, és annyira szégyeltem, hogy míg más csajok bővelkedtek melltájékon, addig én csak fohászkodtam, hogy nőjön már meg!Mindenki a másikat vizslatta a várakozás során.
2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Elég szemétség hogy úgyis csak egy diákot lehet megvizsgálni és mégis összezárják őket percekig,negyed órákig félmeztelenül,meg a másik előtt mondják el az adatait(súly,tömeg, stb.).Elég böszmék.
2011. febr. 16. 13:42
 4/23 A kérdező kommentje:
Egy biztos arra nem gondolnak,hogy valaki(többség) eleve nem szeret meztelenül más előtt mutatkozni,meg megszégyenítik a diákot is,azzal hogy ilyen helyzetbe hozzák.
2011. febr. 16. 13:44
 5/23 anonim ***** válasza:
Nálunk időszakonként vizeletvizsgálat volt. Végig kellett vinni a diákokkal teli folyosón a pisivel teli poharat. :S
2011. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, amikor a biológia- meg kémiatudásomat vizsgálták. Jó dolog túl lenni rajta. :-DDD
2011. febr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Engem meg szintén az irritál,ha másokkal összeakarnak zárni majd nem meztlenül hosszú percekre,vagy más előtt akarnának vizsgálni,ezt már nem is hagyon,először normnálisan szólók,és ha nincs hatása,kisétálók.Az ilyen nemiszerv dolgokat meg simán nem hagynám,mert ilyenről is hallani,ez betenné nálam a kaput.

Hát elég bunkó és tapintatlan némelyik az biztos.

2011. febr. 17. 11:40
 8/23 poiu ***** válasza:
Hajrá Kérdező!
2011. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 poiu ***** válasza:
Bocs, ez korán elment. Szóval hajrá, nincs senkinek joga megszégyeníteni, vagy kényelmetlen helyzetbe hozni másokat. Szóljatok a szülőknek, ha ilyesmit éreztek.
2011. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
vizeletvizsgálat...:DD utáltam
2011. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!