Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a legcikisebb iskolai...

Mi a legcikisebb iskolai vizsgálat, amit a hátatok közepére sem kívántok és utálattal gondoltok rá?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból kérdem.
2011. febr. 16. 12:40
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
53%
Nálunk nemiszerv vizsgálatot akart végezni az orvos aztán melkason rúgtam és egy pedofilbu.i kifejezéssel elhagytam a rendelőt.
2011. febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De most komolyan,ezt a hasba rúgást azért nem veszem be.Jó azt tudjuk hogy nem pedok,meg nem azért csinálják,nem azért akarnak intim testrészeknél kutakodni,de tökre lealáznának minket ha mindent hagynánk,a hazugságot meg utálom.Olyan nálunk is volt,hogy be akarták adni,hogy kirúghatnak ha nem engedsz valamit,csak nem vettük be.Meg azért a nemiszerv vizsgálat kicsit sok,ahhoz minimum valamilyen nyilatkozat kellene,szóval nem tudom mit képzelnek.De a vízelet vizsgálatot sem értem igazán,ahhoz hogy egy egyszerű iskolába járjak mért is kell,és mért mások előtt kell végig vinni a vízelettel teli poharat.Sokszor úgy érzem,amikor másoktól is hallok dolgokat,mintha le akarnák alázni a diákokat.
2011. febr. 21. 19:04
 13/23 anonim válasza:
tényleg belerúgtam
2011. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Most komoly?De akkor ezek szerint nem csak megvizsgálni akart?Bunkó volt vagy mi?Valami csak kiakasztót hogy ezt tetted?
2011. febr. 22. 19:36
 15/23 A kérdező kommentje:
Ja és ha belerúgtál nem volt utána valami következménye?Elmesélnéd,meg mennyi idős voltál?
2011. febr. 22. 19:37
 16/23 anonim válasza:
Ez kérlekszépen idén volt az alkalmasságin akko még 17 voltam és egy fegyelmivel megúsztam az én farkamat csak a csajom foghatja. ma 18 vagyok azóta semmi következmény
2011. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Azt modják hogy tök törvénytelen az hogy valakit azért bűntetnek meg,vagy fenyegetnek kirúgással,ezt kisebbeknél csinálják mert nem veszi elő,igazából ehhez elvileg nem lenne joguk,erről írtak is valamilyen cikkben.Szerintem tökre nincs közük az ember farkához,én is inkább egy beírást,mint megalázást,akkor legalább kiáltam magamért.Bár itthon biztos mennének balhézni a suliba,hogy mégis mit képzeltek.Akkor te nem csak szájhúszár vagy,ez tök jó,mert mindenkinek tök nagy pofája van,aztán meg nem is mer semmit csinálni.
2011. febr. 23. 18:56
 18/23 anonim válasza:
Így van nem vagyok szájhuszár az utcán nőttem fel megtanultam kiálni magamér mert elvesztem volna
2011. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Az nem semmi hogy testi megtorlásig elmertél menni,én simán kisétáltam volna,vörös fejjel.17 évesekeknél meg nem értem mit akarnak ott nézegetni.
2011. febr. 26. 14:21
 20/23 A kérdező kommentje:
Milyen alkalmassági vizsgálat?Az mihez kellett?Nálunk ilyen nem volt.
2011. febr. 26. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!