Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma delutan megharapott egy...

Ma delutan megharapott egy kutya, menjek orvoshoz meg ma este?

Figyelt kérdés

Mar reg eszrevettem a kukak mellet a koborkutyakat,aztan ma mikor mentem hazafele a munkbol,az egyik elkezdett ugatva utannam jonni(gondolom mert a szatyromban frissen vett felvagott volt).Kapdosott utannam,en utanna rugtam erre o bele kapott a labamba.Atlukadt a nadragom,a harisnyam es a labam is.2is juk van rajta meg egy kis zuzodas,de alig fajt,le kentem kekszesszel.

Ledoltem aludni,de most mikor felebredtem be van pirosodva,meg van egy hosszu piros nyulvanya.Menjek be ma az ugyeletre vagy ra er meg holnap reggelig.

Es azokat a kutyakat hol tudom be jelenteni?mert lehet holnap a 6eves lanyomat harapjak meg!

34N


2011. febr. 25. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sürgősen ügyelet és tetanusz!!!
2011. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a piros nyúlványa különösen veszélyes, vérmérgezés jele is lehet, vagy ebben az esetben veszettség is lehet!!!

azonnal sürgősségire menj.

a kutyát bármelyik sintértelepen le tudod jelenteni.

2011. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett az ügy folyománya?
2011. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!