Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas amit csinálnak? Remélem nem vagyok vele egyedül, de én nem értem ez mire jó. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Több mint 4 évet voltam a barátnőmmel, ő 19.

Tatabányától nem messze lakott egy kisebb faluban, én pesten lakom, vagyis volt köztünk távolság.Mellé anyja soha nem fogadott el, mert szerinte az ő lánya nem elég "rangos" hozzám, meg hogy nekem nem is ő, hanem egy olyan pénzes csaj kell, mint én.


2011. jan. 2. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
He?
2011. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Mellé anyja soha nem fogadott el, mert szerinte az ő lánya nem elég "rangos" hozzám, meg hogy nekem nem is ő, hanem egy olyan pénzes csaj kell, mint én."

ezt hogy a rákba érted? O.o

2011. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsi nem fejeztem be, véletlen ment el...Szóval most, hogy szakítottunk, röviden tömören ki akarják velem fizettetni az összes busz-és vonatjegyeket. Meg hasonlókat.És mivel nemet mondtam erre, megkaptam a pénzes kis g.cit meg hasonlókat.Én sem kérem tőle vissza a tőlem kapott ajándékokat, meg a hasonló cuccokat, benzinpénzt, amikor én mentem le. Nem tudom, de nem fogják fel, hogy szánalmas, már hogy szerintem. Mit csináljak velük?
2011. jan. 2. 15:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ők szerényebben élnek, és mellém olyan lány kell mint én, "pénzes"
2011. jan. 2. 15:07
 5/17 anonim ***** válasza:

Mit nem értetek?

A lány anyja szerint a srác túl gazdag a lányához. Igaz ez általában fordítva szokott lenni.

2011. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hát igen, kicsit szánalmas, mert nem csak ő jött fel pestre hozzád gondolom :P

hát... igazából csak annyit tudsz tenni hogy nem veszed magadra ezeket a sértéseket, és próbálj mást keresni :( csak ezt tudnám javasolni, bocsi...

2011. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A lány vagy a szülei akarják kifizettetni veled?


Amúgy az érdekes... összeszámolták, hogy a 4 év alatt mennyit utazott vagy mi? :D

2011. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
wow ezt nem hiszem el, van ilyen??? nekem is volt két tatabányai barátnőm, egyik sem volt százas :D se a családjuk :/
2011. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindig megtartotta a jegyeket emlékbe...Szerintem ennek kapnia kell két ""-t.Gondolom össze. az anyja akarja kifizettetni.
2011. jan. 2. 15:12
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem add át az ügyet az apádnak :D vagy mondd meg nekik, hogy ne zaklassanak és vedd fel a beszélgetést diktafonra.
2011. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!