Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyu el akar vinni nőgyógyászh...

Anyu el akar vinni nőgyógyászhoz de elég gyakran önkielégítek és attól félek h amikor a doki bekukkant látni fogja ennek a nyomát és még nem feküdtem le senkivel. Mit láthat? Szólni fog érte? Az igaz h anyámnak nem mondhatja el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Szöges bottal önkielégítesz, hogy van nyoma?
2011. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ennek nincs nyoma, nem fog látni semmit.
2011. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, nem is fog "bekukkantani".
2011. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz az első válaszolóval. és még annyit tennék hozzá, hogy jól teszed, hogy elég korán már elmész nőgyógyászhoz. ezt rendszeresen jó ha megteszed, még ha nincs is semmi gond. örülök, hogy anyud elvisz, jó példát mutat. :)

az önkielégítéssel pedig nincs semmi gond és szégyellnivaló.:)

2011. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok és elnézést, hogy úgy reagáltam ahogy, de most őszintén, mivel végezhet önkielégítést ha úgy gondolja hogy az meglátszik? Akkor látszódhat meg ha megsérti magát, nem?

Amúgy hány éves vagy?

2011. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnos nem bírom magamban tartani, de nemtudom hogy másnak is feltűnt-e, hogy a szoptatás kategóriába tette fel a kérdést... Én nem mondom, hogy hülye a kérdező, de annak tűnik... :S

2011. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Más is tett már fel véletlenül kérdést más kategóriába. Én is írtam már ki szüléssel kapcsolatos kérdést számítástechnika kategóriába. Elnéztem, de attól még nem vagyok hülye.

Kérdező! Az orvos nem fogja észrevenni, hogy te önkielégítést végzel, és anyukádnak pedig semmit nem fog mondani, mert köti az orvosi titoktartás. Ami a vizsgálóban zajlik, arról anyukád nem fog tudni.

2011. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
Én is nőgyógyász vagyok! ha gondolod én is megvizsgálhatlak
2011. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"rossz kategóriába" akartam írni

a 15:51-es voltam.

2011. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Anyád nem lesz ott mikor vizsgálnak.A nőgyógyász nem azt vizsgálja hogy megvan a szűzhártyád vagy nincs,csak annyit hogy nincs-e rendellenes elváltozás.

Furcsa hogy egy anya viszi el a lányát nőgyógyászhoz,ha nem akarsz ne menj,nem kényszeríthet.Majd ha nagyobb leszel,elmész egyedül.

2011. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!