Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek a karotinos...

Ssup kérdése:

Szerintetek a karotinos testápoló elősegíti a barnulást?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm, és idén barnább szeretnék lenni, és láttam ilyet a dmben. Mit gondoltok? Ti mit tudtok barnuláshoz ajánlani? (szoláriumon kívül)
2011. ápr. 19. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
En hasznaltam ilyent par evvel ezelott. Nem szoktam szolizni, napozni sem. Hat ronda lett. A szine is eleg "murok" volt...es zuhanyozaskor mintha hamlott volna a borom. Nem emlekszem melyek termekcsaladtol vasaroltam de tudom, hogy nem volt olcso. Azota lehet jelentek meg jobb valtozatok, de en maradok a feher bornel. Egy probat neked is meger hiszen rosszat nem tesz
2011. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd az karotinos és az önbarnítós testápolókat.

Az elsőnek igaza van foltos leszel.

ha tényleg szeretnél barna lenni Uv nélkül már léteznek más módszerek is ilyen pl a Testfújás amikor befújnak egy spyrével és szép barna leszel egy fújás kb 1hétig tart utána folyamatosan folt nélkül lekopok

itt egy link itt meg tudod nézni hogy hol csinálnak ilyet és mennyiért

[link]

[link]

2011. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az ilyesmit nem szeretném kipróbálni, akkor inkább fehér maradok. :)
2011. ápr. 19. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!