Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért emelkedik meg mindig a...

Miért emelkedik meg mindig a pulzusom?

Figyelt kérdés
Nem tudom, az normális e, ha csak egy pici megerőltetésre is felgyorsul a pulzusom... vagy vénryomásom... szivemmel minden rendben, általában alacsony a vérnyomásom, de néha már csak az állástól, és a sétálástól is sokkal gyorsabban ver a szivem, ez normális?
2011. máj. 11. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2011. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg túlsulyod?
2011. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is 80/60körül van a vérnyomásom és ha hirtelen állok fel én is érzek hirtelen szívdobogást, mert jajszegényszívemnek meg kellett moccannia, van hogy minden el is sötétül, ez inkább edzetlenség kérdése is lehet nem csak túlsúly ha alapból nem magas a vérnyomása, persze vékonyaknak is lehet magas vérnyomása, de a kérdező azt írta alacsony, szóval sztem semmi gond.
2011. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nincs túlsúlyom, tipikusan vékony vagyok, és igaz, hogy szinte alig mozgom...

Igen én is azt érzem, hogy jaj szegénynek mekkora erőltetés a felállás, meg a sétálás... :)

2011. máj. 11. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzetlenség, vitaminhiány lehet az oka.
2011. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!