Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kihez forduljak, ha nem...

Kihez forduljak, ha nem kaptam még meg több havi táppénzem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy érted?


Én január közepén mentem táppénzre és a múlt héten kaptam meg a pénzt.

2011. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 komasa ***** válasza:
Munkaügyi Bíróság
2011. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy én meg december elején mentem táppénzre és eddig, csak azt a hónapot kaptam meg! se január, február, március, április! ez már 4 hónap! nem gondolom, hogy ennyi ideig kell várni rá! a telefonon meg nem tudom elérni őket! kirendeltségre nem tudom, hogy mehetek-e, mivel elvileg a cég székhelye szerinti illetékességnél kellene érdeklődnöm, de mivel én nagyon messze vagyok attól, ezért azt hiszem, hogy a helyi kirendeltségnél nem segitenének!
2011. máj. 23. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen. Felhívtam a munkaügyesünket, ő a bérszámfejtő céget... Aztán elegem lett, és írtam az OEP-nek - és 1 max. 2 héten belül meg is kaptam a pénzem! Az OEP nem sz*rozik, ilyenkor rájuk száll. Igaz, ha utána visszamész dolgozni, felteszem, nem fognak tárt karokkal várni.
2011. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem minden hónap végén vinnem kell a táppénzes papiromat, és ugyanugy utalják a táppénzt mint ha a fizetésemet utalnák. de ehhez az kell h minden hónap 3.-ig legkésőbb bevigyem a táppénzes papirt.

neked minden papirod megvan?

2011. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha a munkahelyed táppénz kifizetőhely, akkor akkor kell megkapd a táppénzed mint amikor a fizetésedet utalták.


Ha nem kifizetőhely akkor próbálkozz a munkahelyed székhely szerinti OEP-nél. Én még eddig bármikor elértem őket bármilyen problémával.

2011. máj. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!